صرفه جویی در هزینه و زمان با دانا دسک

در این گزارش تعداد کارشناس 10 نفر و تعداد تیکت در ماه 500 عدد فرض شده است

صرفه جویی زمانی هر کارشناس در سال

591 ساعت

صرفه جویی ریالی در سال

1.500.000.000 ریال

ROI

16x

استفاده از دانا دسک بجای سایر نرم افزار ها

ببینید که استفاده از دانا دسک چگونه به یکباره موجب کاهش تعداد و زمان انجام تیکت ها می شود.

میانگین زمان انجام هر یک از تیکت ها
25 ساعت

با دانا دسک

30 ساعت

با ایمیل

تعداد تیکت های دریافتی در هر ماه
450

با دانا دسک

500

با ایمیل


هر مشتری که از کسب و کار شما درخواستی می نماید، از 3 فاز عبور می کندکه به آن "چرخه زندگی تیکت" می گویند. بگذارید تا چرخه تیکت را با هم بررسی کنیم و به شما نشان دهیم که چگونه دانادسک به طور موثری موجب صرفه جویی در وقت و زمان شما می شود.

فاز اول

کاهش
تیکت ها

فاز دوم

اتوماسیون
گردش کار

فاز سوم

انجام
تیکت

انحراف تیکت

70 درصد مشتریان جهت دریافت پاسخ مناسب برای سوالات خود، وب سایت شرکت را به تلفن و یا ایمیل ترجیح می دهند. وقتی مشتریان از طرق مختلفی با شما ارتباط برقرار می کنند این بدین معناست که آنها احتمالا نتوانسته اند اطلاعاتی که احتیاج دارند را پیدا کنند.

در یک نرم افزارهلپ دسک تخمین زده می شود که 10 درصد از کل تیکت های ورودی انحرافی هستند. این تیکت ها به نام" تیکت های مرحله صفر" شناخته می شوند زیرا مشتریان توانایی رفع آنها را شخصا دارند. بیایید نگاهی بیاندازم که دانادسک چگونه این موضوع را در کسب و کار شما برطرف می کند.

مشتریانتان را قادر سازید تا خودشان بتوانند به خودشان کمک کنند

یک پایگاه دانش ایجاد کنید

از دانادسک استفاده کنید، کارشناسان می توانند یک پایگاه دانش جامع برای درخواست های معمول ایجاد کنند. از این طریق مشتریان می توانند پاسخ های سوالات متداول را بر روی پرتال پشتیبانی شما براحتی و از طریق جستجو بیابند.

راهکار پیشنهاد خودکار

وقتی مشتری در حال ثبت تیکت در پرتال پشتیبانی می باشد به عنوان مثال درخواستی را ثبت می کنددانادسک فعالانه راه حل خاصی را از طریق شناسایی کلمات کلیدی درخواست به مشتری نشان می دهد و از ثبت تیکت جلوگیری می کند.

این موضوع چگونه بر پشتیبانی شما تاثیر می گذارد؟

تماس ها و تیکت های ورودی کاهش می یابند

تیکت های مرحله صفر کاهش می یابند

زمان پاسخگویی کاهش می یابد

ثبات در پاسخ به مشتریان افزایش می یابد

عملیات گردش کار

وقتی که 90 در صد درخواست های مشتریان منتظر پاسخ شما می باشد مسلما پاسخ سریع به آنها می تواند باعث کاهش نگرانی آنها در هنگام بروز مشکلات شود. مدیریت یک نرم افزار هلپ دسک هم نیازمند زمان زیادی است تا بتوان به رفع مشکلات مشتریان پرداخت.

دانادسک این مشکل را از روی دوش شما بر خواهد داشت بوسیله ارجاع اتوماتیک تیکت ها به کارشناسان مرتبط با ان تیکت و همچنین زمان پاسخ آنها به تیکت را نیز می تواند اندازه گیری نماید. شما اگاه خواهید شد برای موارد حساس و فوری و می توانید به سرعت به مشکلات مشتریان خود رسیدگی نمایید.

خودکار کردن فرایند پشتیبانی

توزیع تیکت های ورودی

دانادسک این امکان را به شما می دهد تا قواعدی را برای ارجاع تیکت های جدید بسته به شرایطی مانند تیم مرتبط، حجم کاری کارشناس و یا مهارت او و... تعریف نمایید.

آگاه سازی خودکار افراد

مکانیسم آگاه سازی خودکار دانا، بلادرنگ کارشناسان و کاربران را از ثبت و یا تغییر تیکت ها با خبر می سازد و لذا افراد با دریافت پیغام های آگاه سازی در سریعترین زمان از رویداد ها با خبر می شوند و زمانی از دست نمی رود.

کنترل زمان با مکانیسم SLA دانا

مکانیسم SLA دانا بر سرعت رسیدگی به تیکت ها نظارت می کند و در صورتی که طبق تعاریف صورت گرفته مدت تیکت بیشتر از محدوده زمانی مجاز شود با تغییر رنگ و یا ارسال پیغام مدیران مربوطه را از موضوع با خبر می سازد.

عملیات گردش کار و تاییدیه ها

شما می توانید بسیاری از امور روزانه مدیریت تیکت ها را به عملیات گردش کار بسپارید تا بدون دخالت نیروی انسانی و به صورت خودکار انجام شود، همچنین فرآیند تایید تیکت های خاص و پر اهمیت را اتوماتیک کنید.

این موضوع چگونه بر پشتیبانی شما تاثیر می گذارد؟

زمان تخصیص تیکت و حجم کاری کاهش می یابد

زمان ردیابی تیکت کاهش می یابد

مدیریت آگاه سازی و ارسال اخطار بهبود می یابد

وضوح تیکت

با کمک مدیریت قواعد گردش کار، کارشناسان زمان و انرژی بیشتری برای تمرکز بر مشکلات بزرگ در کسب و کار شما را دارند در این خصوص نیز دانادسک کسب و کار شما را حمایت می کند.

می توانید زمان رسیدگی به تیکت ها را با ایجاد عملیات گردش کار برای تیکت های کم اهمیت و تکراری کاهش دهید. همچنین می توانید زمان انجام وظایف اساسی و اصلی کارشناسان را با استفاده از ایجاد قواعد گردش کار به طور چشمگیری کاهش دهید.

خودکار کردن فرایند پشتیبانی

مشارکت کارشناسان

کارشناسان می توانند افراد مختلفی را در سازمان با کلیک بر روی یک دکمه جهت رفع تیکت و یا مشارکت در رفع آن تگ کنند.

امکان اجرای سناریو

دانادسک به شما برای خودکار کردن تمامی فرایندهای تکراری واحد پشتیبانی مشتریان فقط با کلیک بر روی یک دکمه کمک می کند. این موضوع به کارشناسان در انجام وظایف تکراری و حساس کمک می کند.

پاسخ های آماده

پاسخ های اماده در صرفه جویی در زمان بسیار تاثیرگذارند. دانادسک به شما اجازه می دهد تا پاسخ های از قبل آماده شده ای را که می تواند برای درخواست های متداول مشتریان کمک کنند را ایجاد نمایید.

3- نما های سفارشی تیکت

نمای سفارشی چندگانه باعث صرفه جویی در زمان برای کارشناسان می شود زیرا نیازی به فیلتر کردن روزانه تیکت ها ندارند. می توانید با یجاد نماهای سفارشی متفاوت برای تمام تیم پشتیبانی باعث ایجاد مشارکت و همکاری آسان میان آنها شوید.

این موضوع چگونه بر پشتیبانی شما تاثیر می گذارد؟

زمان رسیدگی به تیکت کاهش می یابد

فعالیت های تکراری کاهش می یابد

کیفیت رسیدگی به مشکلات مشتریان افزایش می یابد